Купити котел на тирсі і трісці в Харкові - ТОВ Колосов і К

1 2 3 4 5

Это объявление было удалено

Посмотрите новые объявления в рубрике
Виробниче підприємство ТОВ «Колосов і К» виробляє: котли - теплові комплекси КТ, що працюють на відходах деревообробки (тирса, тріска або кора розміром до 30мм), пілетах, відходах меблевого виробництва (які мають у складі складнокомпонентні речовини); відходах сільськогосподарського виробництва (соняшникове та рисове лушпиння).

Теплова потужність від 100 до 2000 кВт.

Призначені для опалювання виробничих приміщень і різних споруд, тепличних господарств площею від 1000 м2.

Котли можуть працювати як з відкритими, так і із закритими тепловими системами.

До складу теплового комплексу входять: бункер-накопичувач, теплогенератор, твердопаливний котел, шафа автоматичного управління.

Теплогенератор є шаровою топкою, яка винесена за межі котла, що дозволяє найефективніше спалювати паливо підвищеної вологості (до 50% ).

Ефективність виробництва теплової енергії досягається за рахунок використання теплогенератора, в якому тверде паливо перетворюється в горючі гази, які догорають в теплообміннику. При цьому досягається мінімальна зольність і максимальний ККД.

Процес горіння і точність підтримки температури теплоносія відбувається в автоматичному режимі за допомогою мікропроцесорного програматора.

Компанія ТОВ «Колосов і К», також, здійснює оснащення вже існуючих котельних приміщень камерами горіння з механічним подаванням палива.

Більш детальніша інформація і відео - на нашому сайті.