Удобрения Новоферт

65 грн
Грамотне поєднання кореневого і позакореневого живлення відповідно до потреб рослини і забезпеченості грунту - на сьогодні це вже незаперечний факт досягнення максимальних врожаїв.
ТОВ «Новоферт» - український завод-виробник комплексних водорозчинних добрив NPK з мікроелементами в хелатній формі.
Застосування - обробка посівного та посадкового матеріалу, позакореневе живлення, живлення по листу, крапельне зрошення, гідропоніка, приготування субстратів.
Виробити і реалізувати, а не перекупити і перепродати.
Нами освоєно випуск більше 460 формул добрив торгової марки Новоферт.
Виробництво відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 та має відповідний Сертифікат.
Продукція зареєстрована і реалізується в Україні, Молдові, Казахстані, Грузії, країнах Євросоюзу та Америки. Вся продукція сертифікована. Добриво ТМ «Новоферт» сумісно практично з усіма засобами захисту рослин, що дозволяє скоротити витрати по обробці 1 га посівних площ.
Головною конкурентною перевагою ТОВ «Новоферт» є високопрофесійний персонал фахівців та сучасне технологічне обладнання , що дозволяє в стислі терміни виробляти практично будь-яку формулу добрив, яку вважає доцільною агроном господарства або на підставі лабораторної діагностики нестачі елементів живлення в рослинах.
Водорозчинне добриво NPK з мікроелементами – без хлорне, містить збалансований комплекс макроелементів (азот, фосфор, калій) , мезоелементів ( магній, сірку) і мікроелементів: (Cu, Fe, Mn, Zn ) на хелатній основі ЕДТА (етилендіамінтетраоцтової кислоти) та бор, молібден, що підвищує коефіцієнт засвоэння елементів живлення до 90-95%.
Добрива NPK , торгової марки Новоферт , при фаховому застосуванні та обгрунтованому виборі потрібних формул дозволяють:
• зберігати і підвищувати родючість ґрунтів;
• регулювати процес живлення рослин;
• підвищувати врожайність сільськогосподарських культур • підвищувати якість рослинної продукції (пшениця - збільшення білковості зерна на 2-3,8%, буряк - вміст цукру збільшується на 1,5-2%, соняшник – вміст олії збільшується на 2-4%; кавун - підвищення вмісту цукру на 2% , вітаміну С - на 2,3%; томат - підвищення вмісту вітаміну С на 1,8%);
65 грн
Контактная информация
Виктор Федорович
Тел: +38 095 6117234
Отправить сообщение автору объявления
Ваше имя:
captcha